HighLine 400 Classic LED Set
Kód: 70248Související produkty
Detailní popis produktu
- Dvě klasické LED trubice v sadě s ideálně odladěným spektrem denního světla pro živočichy a rostliny
- Energeticky efektivní
- 100% vodotěsné
- Praktické zapínaní/vypínání přes kolébkový přepínač kabelu
- Energetický účinné - moderní Led technika s třídou energetické účinnosti A+
- Reprodukce barev blízká přírodě
- Optimální osvětlení - kompletní spektrum slunečního světla pro dobrý růst rostlin
- Dlouhá doba životnosti a bezpečnost - Led diody jsou bezpečně a absolutně vodotěsně (IP68) uloženy ve skleněných trubicích
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarijní osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4010052702483 |
| Příkon světel: | 28 W |
| Příkon sady: | 56 W |
| Třída energetické účinnosti světla: | E |
| Vážená spotřeba elektrické energie na svítidlo: | 28 kWh/1000 h |
| Třída ochrany: | IP68 |
| Jmenovité napětí: | 230 V / 50/60 Hz |
| Rozměry (Ø × V): | 24 x 1.200 mm |
| Délka elektrického kabelu: | 1.80 m |
| Netto hmotnost: | 2,9 kg |
| Vhodné pro: | HighLine 400 |
| Typ svítidla: | LED |
| Počet jednotlivých LED diod: | 90 ks |
| Světelný proud: | 2950 lm |
| Světelný tok, vše zapnuto: | 5.900 lm |
| Barva světla: | bílé denní světlo |
| Teplota barvy: | 6.500 K |
| Vyzařovací úhel: | 60 stupňů |
| Vhodné pro sladkou vodu: | Ano |
| Vhodné pro slanou vodu: | Ne |
| Výrobce: | OASE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
