Pomůžeme, aby vašemu jezírku bylo i v zimě teplo a vypadalo úžasně. Zobrazit produkty

Jaké přípravky na zelenou řasu v jezírku?

Dobrý den, již asi třetím rokem u Vás kupuji Algo Protect. Prvním rokem na Vaše doporučení jsem již narostlou řasu zničila ještě Pond Protectem. Pak celou sezónu i následující už jako prevenci Algo Protect a řasa nenarostla. Teď jsem chtěla objednat nové balení a zjistila jsem novinku Algo Universal. A jsem zmatená. Nevím, zda Algo Protect nebo Algo Universal. Prosím poraďte. Má to shodné působení? Řasu zatím nemám, takže spíš jako prevenci, aby nenarostla. Jaké je dávkování a zda si mohu koupit cenově výhodnější 500 ml balení a nechat si půlku na příští rok. Děkuji moc za odpověď. 16. dubna 2020 zaslala Monika Č.

Naše odpověď

Dobrý den, děkuji za zprávu. Chápu Vaše zmatení, ani já nejsem nadšený z každoročních změn názvů.  Letošní rok je poslední sezonou přípravku Algo Protect (složením stejný s přípravkem Pond Protect). Plynule je letos nahrazuje přípravek nový, a to složením i názvem - Algo Universal. Zacílení všech přípravků je stejné - dlouhé vláknité řasy v jezírku. Ten nový Algo Universal má pomalejší náběh než starší Algo Protect, ale zdá se, že jeho výdrž, co se účinku týče je delší.

Nový Algo Universal je dodáván v různých baleních, na Vašem místě bych asi volil menší balení 250ml. Nejsem si jist, zda jednou otevřené balení vydrží do další sezony bez úhony.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení