Připravili jsme pro vaše jezírko letní akci top produktů, které chrání proti bakteriim a řasám. Zobrazit produkty

PondSludge Remover 5 kg

Kód: 80637
1 hodnocení
2 745 Kč
Skladem

Přípravek, kterým zbavíte jezírko organického kalu bez odsávání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za čas se na dně každého jezírka začne hromadit kal a bahno. To může být způsobeno spadaným listím, zbytky krmiva nebo rybími exkrementy. Tyto zbytky mohou vést k uhnívání zbytků v jezírku, vytvoří se kal a bahno, voda zapáchá a biologická rovnováha je tak poškozena. S přípravkem PondSludge Remover se jednoduše zbavíte organického kalu, bahna a zbytků bez potřeby odsávání. 2-složkový přípravek PondSludge Remover obsahuje aktivní kyslík a bakterie čisté vody.
Složka A (čistě minerální): Snižuje organický zákal a bahno v jezírku. Patentovaná kombinace minerálů aktivně oxiduje sedimentovou vrstvu a rozkládá ji. Těžké kovy a další látky, které jsou toxické pro ryby, stejně tak i fosfáty, základní výživa pro řasy, jsou navázány. Výsledkem je zmenšení vrstvy kalu a okamžitá neutralizace nepříjemných pachů.
Složka B (čistě biologická): Bakterie udržují vodu čistou. Vysoce aktivní mikroorganismy okamžitě rozkládají kal, odumřelé řasy, zbytky rostlin a spadaného listí, rybí toxiny a zajišťují tak čistou a zdravou vodu v jezírku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oase Söll
Hmotnost / kg: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: