HighLine 300 Classic LED Set
Kód: 70247Související produkty
Detailní popis produktu
- Ideální odladěné spektrum denního světla pro živočichy a rostliny
- 100% vodotěsné
- Praktické zapínaní/vypínání přes kolébkový přepínač kabelu
- Energetický účinné - moderní Led technika s třídou energetické účinnosti A+
- Reprodukce barev blízká přírodě
- Optimální osvětlení - kompletní spektrum slunečního světla pro dobrý růst rostlin
- Dlouhá doba životnosti a bezpečnost
- Led diody jsou bezpečně a absolutně vodotěsně (IP68) uloženy ve skleněných trubicích
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarijní osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4010052702476 |
| Rozměry (Ø × V): | 24 x 1.015 mm |
| Netto hmotnost: | 2,5 kg |
| Příkon světel: | 18 W |
| Příkon sady: | 36 W |
| Třída energetické účinnosti světla: | E |
| Třída ochrany: | IP68 |
| Vážená spotřeba elektrické energie na svítidlo: | 18 kWh/1000 h |
| Jmenovité napětí: | 230 V / 50/60 Hz |
| Délka elektrického kabelu: | 1.80 m |
| Vhodné pro: | HighLine 300 |
| Typ svítidla: | LED |
| Počet jednotlivých LED diod: | 45 ks |
| Světelný proud: | 1820 lm |
| Světelný tok, vše zapnuto: | 3640 lm |
| Barva světla: | bílé denní světlo |
| Teplota barvy: | 6500 K |
| Vyzařovací úhel: | 60 stupňů |
| Vhodné pro sladkou vodu: | Ano |
| Vhodné pro slanou vodu: | Ne |
| Výrobce: | OASE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
