Kamínková fólie šedá-granit 40 cm x 25 m
Kód: 40293Související produkty
Detailní popis produktu
- Kamenné obložení OASE v šedém provedení je ideálním řešením pro úpravu okrajů jezírka
- Umožňuje přirozený přechod z jezírka do zahrady
- Vhodné i pro vytvoření potůčku nebo vodopádu
- PVC fólie o tloušťce 0,5 mm a šířce 40 cm je potažena jemným štěrkem speciální technikou
- Tento povlak dodává kamennému obložení přirozený vzhled
- Kamenné obložení lze stříhat nůžkami na míru
- Pod kamennou fólii by se měla použít běžná jezírková fólie a okraje by se měly zafixovat lepidlem na jezírkovou fólii
- Může být použito jako dekorativní fólie v modelářství
- Uvedená cena je za 1 bm fólie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jezírkové fólie |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 4010052402932 |
| Rozměry (D x Š): | 25 m x 40 cm |
| Tloušťka: | 0,50 mm |
| Hmotnost role: | 35 kg |
| Barva: | žulově šedá |
| Materiál: | PP |
| Výrobce: | OASE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
