IR Control Set - ovládání osvětlení
Kód: 33886Související produkty
Detailní popis produktu
- IR Control set slouží k přizpůsobení akvarijního osvětlení HighLine Premium LED
- Inteligentní připojovací technika podporovaná elektrickým adaptérem ovládá dvě LED osvětlení zároveň (zde je zapotřebí dodatečný 120 W transformátor)
- IR control Set se používá pomocí praktické jednotky dálkového ovládání
- Světlo má jednoduchou provozní funkci - tlačítko On/Off
- Čtyři předem naprogramované scénáře:
modrý - Community Aquarium/společné akvárium
červený - African Lake/africké jezero
tyrkysový - Amazonas/amazonka
zelený - Planted Aquarium / rostlinné akvárium - Funkce měsíčního světla - nastavitelná intenzita světla na světlejší, nebo tmavší
- Funkce bouře - simuluje efekt atmosférické bouře s blesky
- Denní světlo - se třemi různými světelnými náladami: teplá bílá, normální bílá, studená bílá
- Funkce tlumení - odlišné tlumení světla ve třech stupních
- Tlačítko pro restart nastavenení " zpět k základům"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarijní osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 4010052338866 |
| Rozměry (d x š x v): | 97 x 45 x 23 mm |
| Jmenovité napětí: | 24V/DC |
| Spotřeba elektrické energie: | 0.5 W |
| Počet kabelových přívodů: | 1 |
| Počet kabelových vývodů: | 2 |
| Délka kabelu 24 V zařízení (primární/sekundární): | 0.30/1.00 m |
| Vhodné pro: | všechna HighLine Premium LED osvětlení |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Záruka: | 4 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
