Pomůžeme, aby vašemu jezírku bylo i v zimě teplo a vypadalo úžasně. Zobrazit produkty

AquaActiv SediFree 5 l

Kód: 50561
1 hodnocení
2 378 Kč
Skladem

Osvědčený jezírkový odbourávač (likvidace) bahna a kalu OASE AquaActiv SediFree 5000 ml na 100 m3 vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvědčený jezírkový odbourávač (likvidace) bahna a kalu OASE AquaActiv SediFree 5000 ml na 100 m3 vody napomáhá biologickému redukování organických usazenin ze dna jezírka. Odstraňuje zbytky organického bahna/naplavenin. Směs mikroorganismů a enzymů, které rozkádají lignin a celulózu, což znamená zbytky řas, listí, rostlin atd. Použití přímo na zabahněné části jezírka a kamínkové zóny, mělčiny. Používejte vždy až teplota vody dosáhne nejméně15° C.
Zajistěte dostatek kyslíku ve vodě například kompresory Aqua Oxy, PondoAir nebo Hailea ACO. Přípravek spotřebovová poměrně velké množství kyslíku ve vodě. Lze používat i preventivně s polovičním pravidelným dávkováním.
Nepěkné, zapáchající sedimenty bahna se mohou rychle v biotopech nahromadit. V důsledku nedostatku kyslíku může k rozkládání bahna docházet pouze nesnadno a s velkými obtížemi. Kromě toho jsou v bahně ukládány nepřátelské živiny. SediFree má dvojitý účinek, granulát klesá do bahna, kde uvolňuje vázaný aktivní kyslík podobně jako jezírkový přípravek AB Oxygen 5 kg. Obsažené speciální bakterie se stávají ve vodě aktivní a mohou optimálním způsobem mineralizovat zoxidované bahno. Vzniká tak zdravá jezírková voda bez nevzhledných usazenin nebo kalových plynů. Skladujte na suchém místě chráněném proti mrazu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bakterie do jezírek
Velikost jezírka: 10 m3
Objem: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: