Logo

Vodní čerpadla, filtrace a vše pro zahradní jezírka

Představujeme Vám kouzelný svět vody
OASE Krmiva Filtrace PROFICLEAR Stavíme jezírko
Zahradní jezírka OASE > Otázky a odpovědi > Algo Protect nebo Pond Protect ?

Algo Protect nebo Pond Protect ?

Pekný deň chcela by som sa opýtať či máte zastúpenie aj na Slovensku. A keďže máme jazierko len od jesene minulého roka, nemáme dostatoćné skúsenosti a máme zelené riasy, voda je krásna čistá. Máte POND PROTECT a ponúkate ALGORITMU PROTECT , aký je rozdiel a ktorý je teda lepší. Máme jazierko 5 m3 a či to zoženie máj u nás alebo si to mám zaslať niekde v Čechách kedže manžel je zo Znojma. Ďakujem. 4. dubna 2014 zaslal Renata N.

Naše odpověď:

Dobrý den,

Jedná se o funkčně stejné přípravky, Pond Protect už se přestal vyrábět před několika lety, a nahradil ho Algo Protect. Co se použití týče, oba fungují ( fungovaly) velmi dobře .

V letošním roce byl na trh uveden zcela nový přípravek působící na širší spektrum řas, jmenuje se Algo Universal, který se letos souběžně nabízí s Algo Protectem a v roce 2015 ho nahradí.
Na Slovensku je jistě možné najít některého z Oase prodejců, my zásilku můžeme zaslat dobírkou, ale pouze po České republice

 

 

 

 

 

 

Máte také dotaz?

Oase Filtrace       OASE-technologie pro zahradní a koupací jezírka | Webdesign od nete.cz | Použité foto archiv OASE GmbH | Mapa stránek | Obchodní podmínky